Falowniki i inwertery marki Afore

Instalacje fotowoltaiczne to przyszłościowe rozwiązanie, w które warto zainwestować już teraz. Dzięki temu dom może stać się praktycznie niezależny, jeżeli chodzi o pozyskiwanie energii do jego utrzymania. To przekłada się na spadek rachunków. Wybierając instalację fotowoltaiczną do swojego domu, warto zwrócić uwagę na markę Afore, która jest producentem wysokiej jakości falowników. Inwerter to inaczej falownik. Urządzenie to potrzebne jest w instalacji fotowoltaicznej, ponieważ pozwala na zamianę energii słonecznej w prąd. Inwertery Afore są godne uwagi, cieszą się renomą i dobrymi opiniami wśród użytkowników.

Falowniki Afore – co je wyróżnia?

Producent ma w swoim portfolio dwa rodzaje falowników, a mianowicie inwertery Afore jednofazowe i trójfazowe. Popularny i często wybierany inwerter jednofazowy występuje w zakresie mocy od 1 kW do 5 kW. To sprzęt bardzo wytrzymały, ponieważ z zewnątrz zbudowany jest z jednolitego aluminium. Wprowadzono w nim pewne rozwiązania, które zapobiegają przegrzewaniu się sprzętu w środku. Ciepło jest odprowadzane na zewnątrz, dzięki czemu falownik działa dłużej i sprawniej. Drugi model to inwerter trójfazowy. Ten inwerter jest dostępny w zakresie mocy od 3 kW do 60 kW. Został dopracowany w najmniejszych szczegółach. Na uwagę zasługuje między innymi to, w jaki sposób jest malowany, dzięki czemu staje się odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne. Część falowników tej marki jest malowana elektrostatycznie, co zapewnia doskonałą ochronę przed korozją.

Opinie użytkowników na temat falowników Afore

Falowniki Afore cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Na forach internetowych, na których można znaleźć informacje na temat infrastruktury niezbędnej do stworzenia instalacji fotowoltaicznej w domu, wymienione są takie ich cechy jak długa żywotność, niezawodność, łatwość w obsłudze i dostępność menu polskiego. Wydaje się zatem, że inwestycja w sprzęt od tej marki to naprawdę dobra i przemyślana decyzja. Dzięki temu instalacja będzie służyć sprawnie i bezawaryjnie.

Przewiń do góry

Odkup projekt Solarwise.pl