Panele fotowoltaiczne Jinko Solar

Coraz więcej prywatnych inwestorów decyduje się na założenie instalacji fotowoltaicznej w swoim domu. To przyszłościowe rozwiązanie, które zapewnia czystą energię elektryczną w domu, obniżenie rachunków za prąd, czasami nawet możliwości zarabiania na sprzedaży energii do sieci. Nowym, a jednocześnie bardzo popularnym zjawiskiem są też farmy fotowoltaiczne, które powstają praktycznie na całym świecie. Jinko Solar to marka, która produkuje panele fotowoltaiczne i cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze względu na świetny stosunek jakości do ceny produktu.

Jinko solar – co wiemy na temat marki?

Panele fotowoltaiczne Jinko Solar, które są dostępne w Europie, są produkowane przez chińskiego producenta Jinko. Cieszą się dużym zainteresowaniem między innymi wśród inwestorów tworzących farmy fotowoltaiczne na całym świecie. To największa marka produkująca asortyment tego typu. Powstała w 2006 roku, przez ten czas zaliczając ogromną ekspansję i stając się największym producentem, który eksportuje panele praktycznie na cały świat. W Europie marka ma swojego przedstawiciela w Niemczech. Warto zaznaczyć, że w 2010 roku Jinko Solar weszła na giełdę w Nowym Jorku. To najlepszy dowód na jej stały i aktywny rozwój. Z roku na rok marka wypracowuje coraz większe przychody, dlatego też w akcje chińskiego producenta tak chętnie się inwestuje.

Produkty Jinko Solar zdobywają bardzo wysokie oceny na forach i portalach tworzących recenzje i opisy produktów potrzebnych do fotowoltaiki. Firma oferuje panele, które mają doskonałą jakość w przystępnej cenie. Niektóre modele posiadają 15 lat gwarancji, inne 12 lub 10, co jest chyba jedynym słabym punktem. Istotne natomiast jest to, że marka cały czas wprowadza nowe rozwiązania, które są prawdziwą rewolucją na rynku. W 2019 roku stworzyła moduły fotowoltaiczne o rekordowej mocy, tak naprawdę rewolucjonizując w ten sposób tę dziedzinę. Warto zwrócić uwagę na produkty Jinko Solar wtedy, gdy zamierza się założyć własną farmę fotowoltaiczną. Renoma, jaką Jinko zdobyło ciągu kilkunastu lat, jest naprawdę ogromna.

Przewiń do góry

Odkup projekt Solarwise.pl