Panele fotowoltaiczne REC

Panele fotowoltaiczne REC to produkty znane na rynku głównie za sprawą większej liczby ogniw. Firma już od 1996 roku działa na rynku skutecznie produkując energię słoneczną.

REC – producent paneli fotowoltaicznych

REC to największy europejski producent paneli fotowoltaicznych, który od lat dostarcza efektywne rozwiązania w zakresie energii słonecznej. Firma posiada duże doświadczenie, a o jej profesjonalizmie i zaufaniu klientów świadczy fakt, iż pod koniec roku 2015 wyprodukowała ponad 20 milionów paneli o mocy 5 GW.

Ten wskaźnik można porównać do zasilenia 8 milionów gospodarstw. Należy dodać, że proces produkcji każdego z paneli odbywa się na terenie jednej fabryki, dlatego firma jest w pełni samowystarczalna. Dzięki takim rozwiązaniom REC ma pełną kontrolę nad produktami, które dostarcza na rynek. Producent jako jeden z nielicznych maksymalnie ogranicza negatywny wpływ produkcji na środowisko. Ponadto firma przeprowadza rygorystyczne testy, aby stale podnosić standardy produkcji.

REC – panele fotowoltaiczne dla każdego

REC to panele oparte o najnowszą technologię. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom produkty zyskały olbrzymią popularność na całym świecie i cechują się wysoką sprawnością i wytrzymałością. Panele doskonale sprawdzają się w polskich warunkach. REC jest mniej wrażliwy na zacienienia, a w module zawarto więcej ogniwa typu N. Puszka przyłączeniowa podzielona jest na 3 elementy, co skutecznie obniża temperaturę i chłodzi diody. Dlatego też komponenty są mniej awaryjne. Pracujące ogniwo cechuje się niższą temperaturą, a w upalne dni uzyskuje lepsze efekty. Wszystkie te elementy przekładają się na wyższą sprawność i przetwarzanie większej ilości światła słonecznego.

Panele REC to również lepsza trwałość i wytrzymałość. Zastosowano dwie belki, które podtrzymują panel. Rama to wysokiej jakości aluminium. Produkty wykazują 0.5 % rocznego spadku wydajności, zatem po 25 latach to 86% mocy wyjściowej.

Firma REC cieszy się zaufaniem ze strony klientów i jak wskazują dane to niezawodne produkty ze średniej półki cenowej, dlatego doskonale sprawdzą się również na dużych farmach fotowoltaicznych.

Przewiń do góry

Odkup projekt Solarwise.pl