Instalacja fotowoltaiczna dla firmy

Korzystaj z dobrodziejstw natury i oszczędzaj. Nie obciążaj nadmiernie przedsiębiorstwa kosztami energii elektrycznej!

Zamontuj instalację fotowoltaiczną w swojej firmie

Po co tracić cenny czas na przeglądanie różnych ofert? Postaw na instalację, która wyprodukuje prąd w Twojej firmie za darmo!
Dobierzcie instalację PV do mojej firmy
Zadzwoń i dowiedz się ile możesz zyskać

Co zyskasz inwestując w instalację fotowoltaiczną w firmie?

Skorzystasz z ulg podatkowych

Stawiając na instalację fotowoltaiczną dla biznesu masz możliwość odliczenia od podatków kosztów instalacji oraz innych wydatków, które wchodzą w zakres jej montażu.

Zaoszczędzisz gotówkę

Instalacja fotowoltaiczna w siedzibie firmy pozwoli Ci na częściowe uniezależnienie się od dostawcy prądu, a co za tym idzie – ograniczenie wydatków na energię elektryczną. Jest to również zabezpieczenie na gorsze czasy. Zaoszczędzone fundusze możesz przeznaczyć na dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Zadbasz o ekologię i wizerunek jednocześnie

Twoja marka będzie znana jako przedsiębiorstwo innowacyjne, które każdego dnia realnie wpływa na poprawę stanu środowiska. Korzystając z odnawialnych źródeł energii przyczyniasz się do zredukowania emisji CO2. Zadbaj o planetę i prestiż!

Otrzymasz zwrot z inwestycji

Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci na pokrycie nawet całości zapotrzebowania na energię elektryczną przez Twoją firmę. Nowelizacja ustawy OZE pozwala na magazynowanie nadwyżek energii, która została stworzona przez PV w przedsiębiorstwie. Możesz ją odbierać w okresie, kiedy słońca na niebie będzie zdecydowanie mniej.

4 proste kroki dzielące Cię od darmowego prądu

1. Audyt energetyczny​

Zostawiasz nam swoje dane. Umawiamy się na audyt techniczny i przygotowujemy koncepcję oraz ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

2. Umowa na instalację fotowoltaiczną​

Przedstawiamy Ci wzór umowy. Otrzymujesz potrzebny czas, aby się z nią zapoznać.

3. Instalacja pod klucz

Dostarczamy sprzęt i montujemy całą instalację. Nie musisz się w to angażować – wszystko robimy bez Twojego udziału.

4. Odbiór i NASZA OPIEKA​

Po montażu składamy dokumenty do OSD i załatwiamy formalności. Od momentu włączenia instalacji możesz cieszyć się ze słonecznej pogody i oszczędności, jakie generuje!

dach

Instalacje fotowoltaiczne w Solarwise

Farma fotowoltaiczna dla małego miasteczka

REFERENCJE - JESTEŚMY DUMNI Z TAKICH PARTNERÓW - ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH​

Instalacje fotowoltaiczne w Twojej firmie

W Twoim przedsiębiorstwie główną rolę odgrywają różnego rodzaju maszyny czy urządzenia? Linia produkcyjna funkcjonuje dzień i noc? Posiadasz dużą ilość komputerów, które każdego dnia działają przez wiele godzin? Niezależnie od tego, która z tych sytuacji jest Ci bliższa – możesz zmniejszyć wysokie rachunki za prąd w swojej firmie, bez konieczności ograniczenia wydajności Twojego biznesu! Myślisz, że to niemożliwe?  Nic bardziej mylnego!

Instalacja fotowoltaiczna w Twojej firmie to niewątpliwie korzystne rozwiązanie, które pozwoli Ci na częściową niezależność energetyczną. Eksperci ciągle mówią o podwyżkach cen za prąd – po montażu paneli fotowoltaicznych nie będziesz musiał sobie zaprzątać tym głowy i skupisz się na ważniejszych rzeczach z punktu Twojego biznesu. Zacznij czerpać energię ze słońca i produkuj prąd we własnym zakresie!  
Przewiń do góry