Instalacja fotowoltaiczna w rolnictwie

Stawiaj na uprawę energii z promieni słonecznych i oszczędzaj każdego dnia! Nie obciążaj nadmiernie swojego gospodarstwa kosztami energii elektrycznej!

Zamontuj instalację fotowoltaiczną w swoim gospodarstwie rolnym

Po co tracisz cenny czas na przeglądanie różnych ofert? Postaw na instalację, która będzie produkować prąd w Twoim gospodarstwie rolnym za darmo!
Pomóżcie mi dobrać instalację PV
Zadzwoń i dowiedz się ile możesz zyskać

Co zyskasz inwestując w instalację fotowoltaiczną w gospodarstwie?

Skorzystasz z ulg podatkowych

Stawiając na fotowoltaikę w gospodarstwie rolnym masz możliwość odliczenia od podatku nie tylko samej instalacji, ale również innych wydatków, które wchodzą w zakres jej montażu.

Zaoszczędzisz gotówkę

Instalacja fotowoltaiczna w Twoim gospodarstwie rolnym pozwoli Ci na częściowe uniezależnienie się od dostawcy prądu, a co za tym idzie – ograniczenie wydatków na energię elektryczną. Jest to również zabezpieczenie na gorsze czasy. Zaoszczędzone fundusze możesz przeznaczyć na dalszy rozwój swojego gospodarstwa rolnego.

Zadbasz o środowisko

Instalacja fotowoltaiczna pobiera moc prosto z promieni słonecznych. Korzystając z odnawialnych źródeł energii przyczyniasz się do zredukowania emisji CO2. Twoje dzieci podziękują Ci kiedyś za wybór czystej energii!

Otrzymasz zwrot z inwestycji

Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci na pokrycie niemal całości zapotrzebowania na energię elektryczną przez Twoje gospodarstwo rolne. Będziesz miał możliwość magazynowania energii w sieci i odbieranie jej w okresie, kiedy słońca na niebie będzie zdecydowanie mniej.

Dodatkowe punkty PROW

Stawiając na instalację fotowoltaiczną w swoim gospodarstwie domowym możesz uzyskać dodatkowe 5 punktów przy ocenie wniosków dotacyjnych z PROW.

4 proste kroki dzielące Cię od darmowego prądu

1. Audyt energetyczny​

Zostawiasz nam swoje dane. Umawiamy się na audyt techniczny i przygotowujemy koncepcję oraz ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

2. Umowa na instalację fotowoltaiczną​

Przedstawiamy Ci wzór umowy. Otrzymujesz potrzebny czas, aby się z nią zapoznać.

3. Instalacja pod klucz

Dostarczamy sprzęt i montujemy całą instalację. Nie musisz się w to angażować – wszystko robimy bez Twojego udziału.

4. Odbiór i NASZA OPIEKA​

Po montażu składamy dokumenty do OSD i załatwiamy formalności. Od momentu włączenia instalacji możesz cieszyć się ze słonecznej pogody i oszczędności, jakie generuje!

dach

Instalacje fotowoltaiczne w Solarwise

Farma fotowoltaiczna dla małego miasteczka

REFERENCJE - JESTEŚMY DUMNI Z TAKICH PARTNERÓW - ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH​

Instalacje fotowoltaiczne w Twoim gospodarstwie domowym

Pewnie doskonale wiesz, jak ważne dla życia każdego organizmu jest słońce. My za to zdajemy sobie sprawę z rozwoju i automatyzacji rolnictwa, a co za tym idzie – większego zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie rolnym. Na całe szczęście możesz mocno ograniczyć swoje wydatki za prąd i być częściowo niezależnym. Wykorzystaj energię ze słońca i wyposaż się w instalację fotowoltaiczną dla gospodarstw rolnych. Fotowoltaika dla rolników to świetna, jednorazowa inwestycja, z której zyski będziesz czerpał przez wiele lat! Eksperci potwierdzają, że ceny prądu będą cały czas rosnąć – po montażu fotowoltaiki w swoim gospodarstwie przez SolarWise nie będziesz musiał się tym martwić! Fotowoltaika w rolnictwie to nie żadne plany, które dopiero będą wcielane w życie – to codzienność, w której możesz sporo zaoszczędzić! Zobacz proponowane zestawy fotowoltaiczne dla rolnictwa i przestań przepłacać za energię elektryczną!
Przewiń do góry