Instalacje fotowoltaiczne Sandomierz

Zamontuj instalację fotowoltaiczną w domu bądź w firmie w Sandomierzu

Po co tracić cenny czas na przeglądanie różnych ofert?

Postaw na instalację, która będzie produkować prąd w Twoim domu lub firmie za darmo!

Zacznij korzystać z dobrodziejstw natury i oszczędzaj każdego dnia!

Nie obciążaj nadmiernie swojego domu czy firmy kosztami energii elektrycznej!

Szybki kontakt

Co zyskasz inwestując w instalację fotowoltaiczną w domu lub firmie?

Skorzystasz z ulg podatkowych

Stawiając na instalację fotowoltaiczną w firmie lub w domu możesz odliczyć od podatku nie tylko samą instalację, ale również inne wydatki, które wchodzą w zakres jej montażu.

Zaoszczędzisz gotówkę

Instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci częściowo uniezależnić się od dostawcy prądu,a co za tym idzie – ograniczyć wydatek na energię elektryczną. Jest to również zabezpieczenie na gorsze czasy. Zaoszczędzone fundusze możesz przeznaczyć na inne ważne cele.

Zadbasz o środowisko

Instalacja fotowoltaiczna pobiera moc prosto z promieni słonecznych. Korzystając z odnawialnych źródeł energii przyczyniasz się do zredukowania emisji CO2. Twoje dzieci podziękują Ci kiedyś za wybór czystej energii!

Zarobisz na produkcji prądu

Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci na pokrycie całości zapotrzebowania na energię elektryczną przez Twoje gospodarstwo domowe czy firmę. Będziesz miał możliwość magazynowania energii w sieci i odbieranie jej w okresie, kiedy słońca na niebie będzie zdecydowanie mniej.

Zapewnij sobie elektroSpokój!​ Działamy na terenie całego kraju!

Wyślij formularz i otrzymaj najlepszą ofertę już dziś!

4 proste kroki dzielące Cię od darmowego prądu

1. Audyt energetyczny​

Zostawiasz nam swoje dane. Umawiamy się na audyt techniczny i przygotowujemy koncepcję oraz ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

2. Umowa na instalację fotowoltaiczną​

Przedstawiamy Ci wzór umowy. Otrzymujesz potrzebny czas, aby się z nią zapoznać.

3. Instalacja pod klucz

Dostarczamy sprzęt i montujemy całą instalację. Nie musisz się w to angażować – wszystko robimy bez Twojego udziału.

4. Odbiór i NASZA OPIEKA​

Po montażu składamy dokumenty do OSD i załatwiamy formalności. Od momentu włączenia instalacji możesz cieszyć się ze słonecznej pogody i oszczędności, jakie generuje!

montaż fotowoltaiki

Instalacje fotowoltaiczne w Solarwise

photovoltaic-5020807_1280 (1)

Fotowoltaika Sandomierz

W Twoim domu bądź firmie główną rolę odgrywają urządzenia elektryczne? Teraz możesz zacząć oszczędzać! Postaw na instalację fotowoltaiczną w swoim gospodarstwie w Sandomierzu i ciesz się darmowym prądem. Bez problemu możesz zmniejszyć wysokie rachunki za prąd, a jednocześnie zadbać o ekologię. Fotowoltaika w Sandomierzu to niewątpliwie korzystne rozwiązanie, które pozwoli Ci osiągnąć częściową niezależność elektryczną. Eksperci zauważają, że podwyżki cen za prąd to tylko kwestia czasu – po montażu instalacji fotowoltaicznej w domu w Sandomierzu z SolarWise nie będziesz musiał sobie zaprzątać tym głowy. Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego czy firmy to jednorazowa inwestycja, z której zyski będziesz czerpać przez kilkadziesiąt lat! Zobacz proponowane zestawy fotowoltaiczne i przestań przepłacać za energię elektryczną!

Gotowe instalacje fotowoltaiczne Sandomierz

Instalacje fotowoltaiczne najczęściej montuje się na dachach różnego rodzaju budynków, choć coraz częściej można spotkać je przy gruncie czy na kamperach. Gotowe instalacje występują w wielu różnych wariantach, dzięki czemu z łatwością można dopasować całość do potrzeb oraz możliwości finansowych. 

 

Takie gotowe instalacje fotowoltaiczne są popularne ze względu na dużą wygodę. Są przygotowane od razu do montażu – kupuje się je razem ze schematem i instrukcją. Ich popularność zawdzięcza się przede wszystkim uniwersalności – sprawdzą się zarówno w przypadku osób, które posiadają działkę bez przyłączenia do sieci elektrycznej, właścicieli kamperów, przyczep kempingowych. Co więcej, taki zestaw solarny może ze spokojem zasilać niewielkie urządzenia: oświetlenie, elektronarzędzia czy pompy wody. 

 

W SolarWise oferujemy instalacje solarne typu standard, comfort i premium. Różnią się o one od siebie nie tylko mocą, ale również podzespołami. Są to instalacje fotowoltaiczne o mocy 3kWp, 5kWp oraz 10kWp. Wybór odpowiedniego rozwiązania w danej opcji ma wiele zalet – przede wszystkim gotowy zestaw to atrakcyjniejsza cena niż w przypadku zakupu pojedynczych elementów. Niezwykle ważną kwestią jest również fakt, że komponenty użyte w zestawach są świetnie do siebie dopasowane. Dzięki temu można wyeliminować problemy z nieprawidłowym funkcjonowaniem instalacji. Decydując się na instalację fotowoltaiczną masz gwarancję kompletnego produktu, który spełni swoje zadanie w 100%!

Panele fotowoltaiczne Sandomierz

Odnawialne źródła energii to trend, który z pewnością jest świetną formą oszczędności i ochrony środowiska naturalnego. W skład całej instalacji wchodzą panele fotowoltaiczne. Ich podstawowym elementem są ogniwa, które łączy się w moduły. Wszystko po to, aby uzyskać więcej energii elektrycznej. To właśnie te najmniejsze elementy odpowiadają za przetwarzanie światła słonecznego w energię elektryczną. 

Panele fotowoltaiczne dzielą się na monokrystaliczne i polikrystaliczne. Te pierwsze można z łatwością rozpoznać po wyglądzie – są zazwyczaj jednolicie czarne lub ciemnoniebieskie. Są zdecydowanie wydajniejsze niż polikrystaliczne, stąd stawia się na nie w miejscach, gdzie instalacja musi być możliwie najmniejsza. Drugie, a więc panele polikrystaliczne można poznać po jaśniejszej barwie i kwadratowych ogniwach. Charakteryzują się znacznie niższą mocą, co nie zawsze przekładać się będzie na gorsze osiągi. Ich zaletą jest fakt, iż są tańsze w użytku. Jest to dobre rozwiązanie na dachy, gdzie jest wystarczająco dużo przestrzeni na budowę dużej instalacji fotowoltaicznej. 

Nie musisz się jednak martwić – w SolarWise dobierzemy dla Ciebie odpowiednie panele fotowoltaiczne. Przeliczymy wszelkie koszta i ocenimy, które z rozwiązań będzie dla Ciebie korzystniejsze!

Inwertery fotowoltaiczne Sandomierz

Inwertery fotowoltaiczne, zwane również falownikami to urządzenia, bez których żadna instalacja nie będzie spełniać swojego zadania. Odpowiadają one za zamianę prądu stałego na przemienny, który jest wykorzystywany w domu. Klasyczny inwerter zaleca się do montażu fotowoltaiki na dachu standardowym, czyli takim, gdzie możliwa jest stosunkowo prosta instalacja, a dodatkowo nie ma na nim zacienienia. W innym przypadku warto stawiać na mikroinwertery, w przypadku których każdy z modułów pracuje niezależnie. Przeznaczone się one dla dachów o skomplikowanej budowie, z zacienieniami. 

 

Warto także zapoznać się z wymaganiami Operatora Sieci Dystrybucyjnej, które jasno określają jak ustawione być powinny parametry falownika. Dla instalacji powyżej 3,68 kWp należy stosować wyłącznie falownik trójfazowy. W przeciwnym razie instalacja nie będzie przyłączona do sieci elektroenergetycznej. Jeśli instalacja będzie mieścić się w przedziale do 3,68 kWp można wybrać falownik według uznania. Wówczas istnieje możliwość pojawienia się falownika jednofazowego. Inwertery fotowoltaiczne jednofazowe są podłączane do jednej fazy, w efekcie czego można wybrać najbardziej stabilną i optymalną pod kątem zużycia produkowanej energii.

Dofinansowanie fotowoltaiki Sandomierz

Zastanawiasz się, jakie dofinansowania fotowoltaiki oferowane są w Sandomierzu? Chcesz dowiedzieć się, jak otrzymać ulgę podatkową? SolarWise pomoże Ci dobrać odpowiednie wsparcie, które będzie dla Ciebie najbardziej korzystne. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jaki rodzaj dofinansowania na fotowoltaikę będzie najlepszy i jak go uzyskać.

Kilka słów o Sandomierzu

Sandomierz – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad Wisłą, na siedmiu wzgórzach (stąd nazywane czasem „małym Rzymem”). Sandomierz jest usytuowany na Nizinie Nadwiślańskiej i rozciąga się od Wyżyny Sandomierskiej po Równinę Tarnobrzeską.

Większość zabudowy wraz z historycznym centrum, uznanym w 2017 za pomnik historii, położona jest na lewym brzegu Wisły, a przemysłowa część, zwana Nadbrzeziem, leży przy prawym brzegu, w Kotlinie Sandomierskiej, granicząc z Tarnobrzegiem. Przez miasto przebiegają szlaki turystyczne: cysterski, św. Jakuba, Via Jagiellonica, Architektury Drewnianej oraz Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

 

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Sandomierz
Herb Sandomierz
Przewiń do góry

Odkup projekt Solarwise.pl