SolarWise - marka czerpiąca energię nie tylko ze słońca

SolarWise to prężnie rozwijająca się organizacja, której ścisłe powiązanie z branżą odnawialnych źródeł energii pozwala na kompleksowe działanie i zapewnienie najwyższej jakości usług oraz sprzętu. Nasza firma troszczy się o cały proces – od doradztwa, przez projekt, po montaż i obsługę posprzedażową. Twoim zadaniem jest tylko i wyłącznie cieszenie się z ekologicznego oszczędzania!

Realizacja nr. 3
photovoltaic-5020808_1280 (1)

Doświadczenie to podstawa!

Naszą siłą są pracownicy – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Dzięki naszym instalatorom i projektantom masz całkowitą pewność, że instalacja będzie doskonale zoptymalizowana pod kątem projektu. Dodatkowo montaż nie pozostawi żadnych wątpliwości – całość będzie odpowiednio przygotowana do odbioru energii prosto ze słońca!
Jesteśmy tego niesamowicie pewni. Z tego powodu sam możesz wybrać okres gwarancji, jakiego oczekujesz od naszych usług (3 – 25 lat). Szczegóły możesz ustalić z doradcą, który w prosty i przystępny sposób wszystko Ci wytłumaczy, podając wszelkie korzyści, które osiągniesz zamawiając instalację fotowoltaiczną w SolarWise! Dodatkowo przedstawi Ci wszelkie parametry instalacji, a przygotowana oferta będzie zawierała całkowity koszt.
Wykonanych instalacji
0
lat doświadczenia w branży
0
Specjalistów fotowoltaiki
0 mln
Kwota ubezpieczenia

DBAMY O PRAWIDŁOWY MONTAŻ​

Montując instalacje nie bawimy się w tanie zamienniki – stosujemy oryginalne złączki MC4, używając do ich montowania dedykowanych narzędzi. Dokręcamy śruby i szybkozłączki z precyzyjnie określonym momentem obrotowym. Dzięki temu mamy pewność, że nie są one zbyt luźne, a dodatkowo wiemy, że podczas skręcania nie uszkadzamy gwintów.

 

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Z tego powodu każda nasza instalacja wyposażona jest w wyłącznik przeciwpożarowy (nawet w miejscach, gdzie przepisy tego nie wymagają). Stosujemy skrzynki rozdzielcze AC/DC posiadające zestaw dodatkowych zabezpieczeń. Dzięki temu nasze instalacje są 10 – krotnie bardziej odporne na przepięcia i zapewniają tym samym bezpieczeństwo nie tylko mieszkańców czy użytkowników budynku, ale również wszelkich innych sprzętów podłączonych do sieci elektrycznej.

 

Jeśli w wyniku wypadku podczas montażu instalacji uszkodzimy linie produkcyjną lub nastąpi przerwa w wykonywaniu usługi, ubezpieczyciel zwróci Ci nie tylko wartość majątku, który uległ uszkodzeniu, ale również wartość utraconych przychodów.

montaż fotowoltaiki

Odpowiedzialność to nasze drugie imię!

Jesteśmy marką, dla której ekologia i świadome budowanie odpowiedzialności za losy planety to priorytety. Każda nasza inwestycja kończy się sadzeniem sporej liczby drzew. Sami staramy się korzystać z rozwiązań, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

Nie uciekamy od odpowiedzialności. Jesteśmy poważnymi partnerami, którym możesz całkowicie zaufać. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na kwotę 5 mln złotych na wypadek szkód w mieniu oraz strat finansowych, które mogłyby powstać w wyniku jakichkolwiek zniszczeń.

Działamy na terenie całego kraju. Nasze zespoły są gotowe do pracy w najtrudniejszych warunkach, z zachowaniem szczególnej ostrożności i higieny pracy. Niestraszny nam żaden wirus!

Jesteśmy ekspertami w swoim fachu – nie boimy się tak o sobie mówić, ponieważ znamy swoje możliwości. Możesz nam zaufać w 100% i ze spokojną głową czerpać energię prosto ze słońca!

Zadbamy o wysoką jakość produktów i korzystne finansowanie

W naszej ofercie znajdziesz tylko i wyłącznie wysokiej jakości panele fotowoltaiczne. W zestawie montażowym znajduje się także falownik, który jest najważniejszą częścią całego systemu. Dobierzemy przy tym najbardziej odpowiednią formę finansowania dla Twojej inwestycji. Wesprzemy Cię we wszelkich formalnościach – pomożemy zgromadzić całą dokumentację i dostarczyć odpowiednie wnioski.

Słowem podsumowania

Decydując się na instalację z SolarWise otrzymujesz od nas:

Ikona elektro

elektroSpokój

Ikona gwarancji

elektroInnowacje

Ikona panele dla domu

elektroMożliwości

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wybierz wygodną dla Ciebie formę komunikacji i skontaktuj się już teraz! Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Zadzwoń i przeprowadź najlepszą w swoim życiu rozmowę na temat fotowoltaiki!

Przewiń do góry

Odkup projekt Solarwise.pl