Instalacja fotowoltaiczna dla domu

Zamontuj instalację fotowoltaiczną w swoim gospodarstwie domowym

Po co tracić cenny czas na przeglądanie różnych ofert?

Postaw na instalację, która będzie produkować prąd w Twoim domu za darmo!

Zacznij korzystać dobrodziejstw natury i oszczędzaj każdego dnia!

Nie obciążaj nadmiernie swojego domu kosztami energii elektrycznej!

Szybki kontakt

Co zyskasz inwestując w instalację fotowoltaiczną w domu?

Skorzystasz z ulg podatkowych

Stawiając na instalację fotowoltaiczną w domu masz możliwość odliczenia od podatku nie tylko samej instalacji, ale również innych wydatków, które wchodzą w zakres jej montażu.

Zaoszczędzisz gotówkę

Instalacja fotowoltaiczna w Twoim gospodarstwie domowym pozwoli Ci na częściowe uniezależnienie się od dostawcy prądu, a co za tym idzie – ograniczenie wydatków na energię elektryczną. Jest to również zabezpieczenie na gorsze czasy. Zaoszczędzone fundusze możesz przeznaczyć na inne ważne cele.

Zadbasz o środowisko

Instalacja fotowoltaiczna pobiera moc prosto z promieni słonecznych. Korzystając z odnawialnych źródeł energii przyczyniasz się do zredukowania emisji CO2. Twoje dzieci podziękują Ci kiedyś za wybór czystej energii!

Zarobisz na produkcji prądu

Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci na pokrycie całości zapotrzebowania na energię elektryczną przez Twoje gospodarstwo domowe. Będziesz miał możliwość magazynowania energii w sieci i odbieranie jej w okresie, kiedy słońca na niebie będzie zdecydowanie mniej.

4 proste kroki dzielące Cię od darmowego prądu

1. Audyt energetyczny​

Zostawiasz nam swoje dane. Umawiamy się na audyt techniczny i przygotowujemy koncepcję oraz ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

2. Umowa na instalację fotowoltaiczną​

Przedstawiamy Ci wzór umowy. Otrzymujesz potrzebny czas, aby się z nią zapoznać.

3. Instalacja pod klucz

Dostarczamy sprzęt i montujemy całą instalację. Nie musisz się w to angażować – wszystko robimy bez Twojego udziału.

4. Odbiór i NASZA OPIEKA​

Po montażu składamy dokumenty do OSD i załatwiamy formalności. Od momentu włączenia instalacji możesz cieszyć się ze słonecznej pogody i oszczędności, jakie generuje!

dach

Instalacje fotowoltaiczne w Solarwise

Farma fotowoltaiczna dla małego miasteczka

REFERENCJE - JESTEŚMY DUMNI Z TAKICH PARTNERÓW - ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH​

Instalacje fotowoltaiczne w Twoim domu​

Używasz wielu urządzeń elektrycznych w domu, które zużywają duże ilości energii? W Twoim gospodarstwie domowym często działają telewizory, komputery, sprzęty AGD czy RTV? Teraz możesz zacząć oszczędzać nawet przy dużej ilości urządzeń elektrycznych! Zmniejsz wysokie rachunki za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej dla domu! Jest to niewątpliwie korzystne rozwiązanie, które pozwoli Ci osiągnąć częściową niezależność elektryczną. Eksperci zauważają, że podwyżki cen za prąd to tylko kwestia czasu – po montażu solarów na dom z SolarWise nie będziesz musiał sobie zaprzątać tym głowy. Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego to jednorazowa inwestycja, z której zyski będziesz czerpać przez kilkadziesiąt lat! Zobacz proponowane zestawy fotowoltaiczne dla domu i przestań przepłacać za energię elektryczną!

Przewiń do góry